Персональний сайт Катерини Сопової Круглий стіл «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОХОРОНИ І ЗАХИСТУ АВТОРСЬКИХ ПРАВ» - Катерина Сопова - Персональний сайт

Круглий стіл «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОХОРОНИ І ЗАХИСТУ АВТОРСЬКИХ ПРАВ»

18 травня 2017 р. проведено Круглий стіл на тему: «Проблемні питання охорони і захисту авторських прав», організований Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, Київським регіональним науковим центром НАПрН України, Науково-дослідним інститутом приватного права і підприємництва ім. Ф.Г. Бурчака НАПрН України. Проведення  заходу було приурочено до святкування Днів науки в Україні.

З привітанням до учасників Круглого столу звернулася заступник директора з наукової роботи Інституту, д.ю.н., проф., член-кор. НАПрН України, заслужений юрист України Н.М. Мироненко.

Катерина Сопова, науковий співробітник Центру експертних досліджень Інституту, судовий експерт, патентний повірений, виступила із доповіддю «Поняття та види плагіату», в якій розкрила сутність поняття плагіат, його види та фактори, що враховуються при виявленні порушення авторських прав.

В продовженні обговорення порушених питань, О.О. Штефан, старший науковий співробітник НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, к.ю.н., доцент, виступила з доповіддю «Плагіат та його відмінність від інших порушень авторського права».

Розгляду питань умов вільного використання творів з метою цитування, а також припущень, що існують на практиці, було присвячено виступ В.М. Троцької, завідувача сектору суміжних прав відділу авторського права і суміжних прав Інституту (доповідь «Вільне цитування творів: міфи та реальність»). Про нетипові літературні твори, а також проблемні питання їх правової охорони в Україні та за кордоном, розповіла І.І. Петренко, завідувач сектору авторського права відділу авторського права і суміжних прав Інституту (доповідь «Правова охорона нетипових літературних творів за законодавством України та зарубіжних країн»).

Висвітлені у доповідях проблемні аспекти охорони та захисту авторського права визвали жваву дискусію серед присутніх, які взяли активну участь в обговоренні, задаючи доповідачам запитання, спираючись на власний практичний досвід.

Детальніше (подробнее): http://ndiiv.org.ua/uk/vidbuvsya-kruglij-stil-problemni-pitannya-ohoroni-i-zahistu-avtorskih-prav/ /