Персональний сайт Катерини Сопової Тренінг «Судова експертиза торговельних марок (практичний досвід): особливості призначення та проведення, оцінка висновків судом» - Катерина Сопова - Персональний сайт

Тренінг «Судова експертиза торговельних марок (практичний досвід): особливості призначення та проведення, оцінка висновків судом»

25 квітня 2017 року в Інституті інтелектуальної власності НАПрН України відбувся тренінг «Судова експертиза торговельних марок (практичний досвід): особливості призначення та проведення, оцінка висновків судом». Ведучими тренінгу було розглянуто питання щодо особливостей оцінки збігів та розбіжностей ознак, які виявлені при порівняльному дослідженні словесних, зображувальних (об’ємних) та комбінованих позначень; підходів дослідження торговельних марок експертами Укрпатенту та судовим експертом, а також можливостей використання результатів соціологічних опитувань при проведенні судових експертиз; дослідження схожих позначень настільки, що їх можна сплутати та таких, що вводять в оману щодо особи, яка виробляє товари або надає послуги.

Обговорення викладених питань у формі тренінгу викликало зацікавленість учасників та бажання продовжувати зустрічі у такому форматі з інших актуальних питань. Особи, що бажали прийняти участь у тренінгу, які не змогли бути присутніми, отримали можливість дивитися онлайн – трансляцію заходу.

З частиною презентаційних матеріалів можна ознайомитися за посиланням: https://www.slideshare.net/NDIIV/ss-75430353 

https://www.slideshare.net/NDIIV/ss-75430284

Повний доступ до матеріалів та відеозапису тренінгу можна отримати після оплати організаційного внеску

Детальніше за посиланням: http://ndiiv.org.ua/uk/vidbuvsya-trening-sudova-ekspertiza-torgovelnih-marok-praktichnij-dosvid-osoblivosti-priznachennya-ta-provedennya-otsinka-visnovkiv-sudom/

Джерело: НДІ ІВ НАПрН України

IMG_2572 IMG_2588 IMG_2615 IMG_2634